Renovace

RENOVACE AUTOLAKU

 

Profesionální ošetření autolaku německým systémem Festool je vhodné pro všechny druhy karoserií. Renovace probíhá ručně za pomoci rotační leštičky mokrou cestou, která je pro karoserii velmi šetrná.

 

Touto technologií lze odstranit malé nevzhledné oděrky, ale i kompletně oživit celý lak, který byl vystaven různým povětrnostním vlivům (dlouhé stání na slunci, v dešti, v prašném prostředí), častým návštěvám automyčky, nebo je jen po několika letech vybledlý.

 

Po ošetření lak získá perfektní lesk a zvýrazní se i jeho hloubka. Oproti novému nalakování celého auta je tato metoda nesrovnatelně časově i finančně úspornější.

 

Renovace laku zahrnuje leštění celé karoserie, světel, skel a alu kol.

 

 

 

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRŮ

Celkové čištění interiéru je další služba, která vozidlo udržuje v dobrém stavu. Do Interiéru vozu se postupem času dostávají nežádoucí pachy a prach. Materiál, který je v interiéru použit, trpí a ztrácí na hodnotě.

Čištění interiéru zahrnuje celkové vyklizení automobilu, luxování, mytí oken, zrcátek a rohožek, tepování textilních a čalouněných částí, očištění a oživení všech částí interiéru mokrou nebo suchou cestou především dle znečištění.

Interiér auta bude navíc krásně provoněný.

 

 

 

 

 

Doplňkové služby

- mytí motoru a konzervace